منشی تصویر فوتبال علی کریمی اینستاگرام

منشی: تصویر فوتبال علی کریمی اینستاگرام اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فعلا بحث تعلیق کشتی مطرح نیست / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید هیچ کار غیر قانونی در انتخابات تیراندازی صورت نگرفته است که این فدراسیون بخواهد تعلیق شود.

فعلا بحث تعلیق کشتی مطرح نیست / سلطانی‌فر

سلطانی فر: فعلا بحث تعلیق کشتی مطرح نیست

عبارات مهم : اخلاقی

وزیر ورزش و جوانان می گوید هیچ کار غیر قانونی در انتخابات تیراندازی صورت نگرفته است که این فدراسیون بخواهد تعلیق شود.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه مسابقه های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور عزیزمان ایران در مشهد گفت: همان طور که ملاحظه کردید این مسابقه ها با شور و شعف خاصی برگزار می شود. در آماری که من گرفتم، حدود ۱۳۱ کشتی گیر از ۸۰ زورخانه از ۸ استان برتر کشور در کشتی پهلوانی دور هم جمع شده است اند و در ۶ وزن کشتی گرفتند. جمعیتی که به سالن آمده است نشان دهنده علاقه مردم به این رشته هست. این ورزش ریشه در هویت ملی و مذهبی ما دارد. امیدوارم با تمهیداتی که صورت گرفته شاهد گسترش این رشته باشیم.

فعلا بحث تعلیق کشتی مطرح نیست / سلطانی‌فر

او ادامه داد: امیدوارم قهرمانان ما با حضور در این مسابقه ها روحیه پهلوانی را نیز به خود بگیرند و ترویج روحیه پهلوانی بتواند موجب سالم سازی فضاهای ورزشی و عمومی جامعه شود.

وزیر ورزش و جوانان راجع به تاثیر این روحیه پهلوانی در جامعه گفت: ما در رشته کشتی فضاها و مکان های سالم تری داریم. البته با اقداماتی که صورت گرفته در همه رشته ها فضای فرهنگی و ورزشی خوبی حاکم شده است هست. در اینجا شور و شعفی که وجود دارد و ظاهر آدم هایی که جهت تماشا به این سالن ها می آیند و آن هایی که به عنوان ورزشکار حضور دارند، تفاوت دارد و آن ها کسانی هستند که جهت حفظ ارزش های اخلاقی و انسانی تلاش می کنند و تلاش می کنند جهت جامعه خود الگو باشند.

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید هیچ کار غیر قانونی در انتخابات تیراندازی صورت نگرفته است که این فدراسیون بخواهد تعلیق شود.

سلطانی فر راجع به ابطال انتخابات فدراسیون تیراندازی نیز گفت: هیچ کار غیر قانونی صورت نگرفته است که آن فدراسیون بخواهد تعلیق شود.

او راجع به ریاست فدراسیون تیراندازی گفت: مسائلی در این باره وجود دارد که منطبق بر فدراسیون جهانی و پرسشها داخلی در حال دنبال شدن است تا سریعتر حل شود.

سلطانی فر در آخر راجع به خطر تعلیق کشتی نیز گفت: فعلا که در این باره بحثی وجود ندارد.

فعلا بحث تعلیق کشتی مطرح نیست / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان همچنین بعد از آخر مسابقه های گفت: ورزش ابزاری است تا بتوانیم وقت جوانان را به سلامت پر کنیم. وسیله ای است که بتوانیم جوانمردی ها و ارزش های اخلاقی را رشد دهیم. همان طور که دیدید یک اتفاقی افتاد که تیم داوری تشخیص داد یک نفر بود و یک نفر باخت ولی به اعتقاد من آن چیزی که امروز پهلوانی کشور شد ارزش های اخلاقی و انسانی و اسلامی بود که در وجود هر دوی این فینالیست ها بود. یعنی رفتارهای خوبی که از سوی هر دو این ورزشکاران داشتیم و اینکه در کمال افتادگی آمدند و بازوبند را هر دوی این ورزشکاران بستند.

او ادامه داد: هر دوی این ورزشکاران با روحیه جوانمردانه و فتوت آمدند و به ابراز احساسات مردم جواب دادند. به اعتقاد من امروز این واکنش‌ها برنده شد. فکر می کنم پهلوان کشور ما امروز جدای از یک انسان ارزش های اخلاقی، انسانی و اسلامی بود که امروز ما اوجش را در کشتی فینال دیدیم. با اینکه اعتراضاتی بود هر دو آمدند و با یکدیگر پهلوانانه و قهرمانانه دست در گردن یکدیگر انداختند و به ابراز احساسات مردم جواب دادند. این خواسته ماست و ما فکر می کنیم باید به این سمت برویم که مردم و اهالی ورزش و دلسوزان ورزش کمک کنند تا بتوانیم حاکمیت این ارزش های اخلاقی اسلامی و انسانی را در بین همه ورزشکاران ببینیم.

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید هیچ کار غیر قانونی در انتخابات تیراندازی صورت نگرفته است که این فدراسیون بخواهد تعلیق شود.

واژه های کلیدی: اخلاقی | جوانان | مسابقه | ورزشکاران | مسعود سلطانی فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs